Nakit Taşımacılığı

Evrak, değerli eşya ve para taşınmasında emanetleriniz zırhlı araçlarımızla istenilen noktaya belirlenen zaman diliminde, gerek görüldüğü takdirde eskort eşliğinde teslim edilmektedir.

 

Müşterilerimiz, hizmetlerimiz sayesinde yüksek taşıma risklerini çözüyor ve aynı zamanda işletmelerinde önemli tasarruf sağlıyorlar. STK Güvenlik, Değerli Eşya ve Nakit Taşımacılğı hizmetlerinin her aşamasında olası tüm risklere karşı korunmakta olup uluslararası kabul edilmiş standartlarda güvenlik, önlem ve prosedürlerin uygulanması ile işlerin sürekliliği güvence altına alınmaktadır. 

 

STK Güvenlik kurumunuzun ve çalışanlarınızın minimum risk seviyesinde çalışmasını sağlar. 

 

Banka ve Finans Kurumları 

 

Hizmetlerimiz sayesinde bir çok Banka ve Finans Kurumu tüm nakit operasyonlarını Türkiye çapında hizmet alımı olarak temin edebilir, risklerini transfer edebilir, verimliliklerini artırır ve daha düşük maliyetle operasyonlarını yürütebilirler.

 

•  Nakit/Kıymetli Evrak

•  Kasalama Hizmetleri

•  Nakit Proses Hizmetleri

•  ATM Hizmetleri

•  Madeni Para Nakil / Proses İşlemleri 

 

Perakende Zincirleri

 

STK Güvenlik, bu türde kuruluşların satış noktalarında biriken nakitlerini güvenli bir yöntemle ve en hızlı şekilde bankalara ulaştırması sayesinde güvenlik risklerinin ortadan kalkmasını sağlamakta ve nakitlerin efektif bir süreç içerisinde ekonomik sisteme erken girmesi ile müşterilerine kayda değer tasarruf ve önemli derecede verimlilik artışı kazandırmaktadır.

 

Çok noktalı ve birden fazla banka ile çalışılması durumunda nakit operasyonları emek yoğun ve hassas planlama gerektiren, karmaşık işlemler haline dönüşmektedir. 

 

STK Güvenlik'in perakende sektörü için geliştirdiği nakit lojistik çözümler, satış noktalarının gerek madeni para ile beslenmesi ve gerekse biriken nakitlerin toplanması, gece kasalanması ve işleme tabi tutulması gibi müşteri isteklerine göre özel olarak tasarlanmış çok farklı hizmet çeşitlerinden oluşmaktadır. 

 

Kuyumculuk ve Mücevherat Sektörü

 

STK Güvenlik, Altın ve Mücevher üretici ve toptancılarının ürünlerini en üst düzeyde güvenlik tedbirleri eşliğinde karayolu ve havayolu ile hızlı bir şekilde ve sigorta güvencesi altında taşınmakta ve perakende noktalarına dağıtımını yapmaktadır. 

 

Böylece yüksek değerli gönderileriniz risksiz bir şekilde Türkiye'nin her yerine ve tüm dünyaya “Kapıdan-Kapıya” rahatça ve güven altında ulaştırılmaktadır. 

Google +
Twitter

ADRES: Altındağ Mahallesi 100.Yıl Bulvarı Hacıoğulları Apartmanı No:3/6 ANTALYA


TELEFON & FAKS:
+90 (242) 244 50 62-63
+90 (242) 243 67 90